Sporta ziņas

29.04.2022

Aprīlī Dagdas sporta skolas audzēkņi piedalījās sekojošos pasākumos

1/

03.aprīlī mūsu volejbolistes, 2009.-2010.g.dzimušas meitenes, piedalījās otrā posma Latvijas čempionātā Gulbenē.

Meitenes cīnījās ar Gulbenes SS, Balvu SS un Limbažu SS komandām un visas spēles zaudēja. Maijā būs finālposms, kur spēlēsim par 13.vietu. Turnīrā piedalās 23 komandas.

09.aprīlī 13 vieglatlēti piedalījās skrējienā pa Preiļu pilsētas ielām “Cīruļputenis-2022”. Par godalgas ieguvējiem kļuva: Ieva Murāne-1.vieta 6 km skriešanā; Valērija Ovčinko-1.vieta 1 km sporta soļošanā; Emīls Rukša-1.vieta 2 km sporta soļošanā un Daniels Kazakevičs-2.vieta 6 km skriešanā.

12.aprīlī vieglatlēti piedalījās Līvānu novada atklātā Grīvas krosa čempionātā. Viņu labākie rezultāti savas vecuma grupās: Vladimirs Trofimovs un Ieva Murāne-1.vieta 1000m skriešanā; Undīne Goligina un Alekss Ozoliņš-2.vieta 1000m skriešanā; Evelīna Olehnoviča-2.vieta 500m skriešanā; Anete Utkina un Kārlis Utkins-3.vieta 500m skriešanā.

28.aprīlī vieglatlēti piedalījās Krāslavas novadu skolēnu sporta spēļu sacensībās-vieglatlētu kauss. Savās vecuma grupās godalgas vietas izcīnīja: Evelīna Zemlicka-1.vieta šķēpa mešanā; Raivo Malinovskis-1.vieta tāllēkšanā; Viktorija Kolesnika-1.vieta 800m skriešanā; Ernests Ļoļāns-2.vieta 100m skriešanā un 2.vieta lodes grūšanā; Undīne Goligina-2.vieta tāllēkšanā un 3.vieta 100m skriešanā; Maksims Giruckis-2.vieta tāllēkšanā; Daniels Kazakevičs-2.vieta 800m skriešanā; Nikita Zavadskis-2.vieta šķēpa mešanā.