234 1/
  • 2
  • 3
  • 4

Dagdas novada Sporta skolas vieglatlētu komanda atsaucās Minskas pilsētas olimpiskās rezerves sporta skolas “Atlet” uzaicinājumam un 28.,29. februārī – 1.martā piedalījās tradicionālajā vieglatlētikas turnīrā un “E.I.Sosinas memoriāls” augstlēkšanas sacensībās.

Starptautiskajās mačsacīkstēs jaunie sportisti izcīnīja četras medaļas un kausu.

Ieva Murāne 1500m distancē kāpa uz trešā pjedestāla pakāpiena, bet 800m skrējienā ieguva 6.vietu. Viktors Kuzmins bronzu izcīnīja augstlēkšanā, bet tāllēkšanā 10.vietu. Raivo Malinovskis tāllekšanā iekļuva finālā un sacensības noslēdza ar 7.vietu, toties trīssoļlēkšanā ar personisko rezultātu viņš izcīnīja augsto 3.vietu. Savā vecuma grupā 1000m sporta soļošanā nepārspēta palika Undīne Kromāne. Viņai zelta medaļa un sacensību uzvarētāja kauss. Andris Vorobjovs 400m distancē ieguva 6.vietu un Daniels Kazakevičs 1500m distancē 9.vietu.