• 4
  • 5
  • 8
  • 9

2. februārī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā norisinājās Latvijas čempionāts jaunākajai vecuma grupai.

Pēc atlases sacensībām tiesības startēt šajās sacensībās ieguva seši Dagdas novada Sporta skolas audzēkņi. Komandas visaugstākos sasniegumus uzrādīja meiteņu kvartets stafešu skrējienā 4x160m. Undīne Goligina, Ilvita Rutka, Vineta Rutka un Katrīna Kuzņecova sīvā desmit komandu konkurencē izcīnīja 4.vietu.

7.-8.februarī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika 2020. gada Latvijas čempionāts U18 jauniešiem un U20 junioriem telpās. Šī gada Latvijas čempioni tika noskaidroti 51 disciplīnā un 13 no tām tika uzrādīti sezonas labākie rezultāti. Savus personiskos rezultātus un sporta skolas fiksētos rekordus uzlaboja Ieva Murāne. 3000m distancē sportiste izcīnīja 3.vietu, bet 2000m skrējienā ar kavēkļiem viņa ierindojās 4.vietā. Linards Pauliņš 60m skriešanā ar 7,29s rezultātu un 200m  distancē ieguva augsto 7.vietu.