29.03.2022

Dagdas Sporta skolas audzēkņu panākumi martā

1/

Martā Dagdas sporta skolas audzēkņi piedalījās sekojošos pasākumos.

3. un 9.martā vieglatlēti piedalījās Sporta skolas “Arkādija” (Rīga) atklātās sacensībās vieglatlētikā. Ļoti labi nostartēja Maksims Giruckis, kurš ieguva 1.vietu lēkšanas divcīņā (tāllēkšana, 60m skriešana). Alekss Ozoliņš izcīnīja 1.vietu vidējā trīscīņā (60m, 500m skriešana, pildbumbas mešana).

5.martā Ezerniekos notika sieviešu dienai veltītas sacensības volejbolā. Dagdas Sporta skolas audzēknes parādīja cienīgu sniegumu laukumā un ieguva 2.vietu starp piecām komandām. Sacensībās piedalījās divas Rēzeknes novada BJSS komandas, Adamovas un Bērzgales komandas. 1.vietu izcīnīja Bērzgales komanda.

18.martā Daugavpilī notika 19. Starptautiskais Henrija Silova turnīrs augstlēkšanā. No mūsu Sporta skolas piedalījās deviņi vieglatlēti. Viņu labākie rezultāti: Kārlis Utkins-4.vieta, Adriana Plakoša-5.vieta, Valērija Ovčinko un Evelīna Zemlicka-6.vieta.

26.martā mūsu volejbolistes 2009.-2010.g.dzimušas meitenes piedalījās pirmā posma Latvijas čempionātā Daugavpilī. Sacensībās komanda piedalījās pirmo reizi. Meitenes cīnījās ar Daugavpils BJSS un Līvānu BJSS komandām un abas spēles zaudēja. Nākošais posms notiks 3.aprīlī Gulbenē. Velēsim viņām veiksmi.

Sporta skolas metodiķis: J.Igaunis

<- Atpakaļ uz: VISAS ZIŅAS