Sporta ziņas

16.12.2019

Vieglatlētu starti ārzemēs

1/

Novopolockas bērnu jauniešu olimpiskās rezerves sporta skola uzaicināja Dagdas novada Sporta skolas sportistus 3.-5.decembrī piedalīties starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā lēkšanas disciplīnās. Sacensībās piedalījās uzaicinātās Latvijas pierobežu sporta skolas un Novopolockas, Polockas, Vitebskas apgabala sporta skolas un klubi.

Mūsu septiņi sportisti piedalījās divās vecuma grupās tāllēkšanā un augstlēkšanā. Undīne Kromāne abās disciplīnās ar saviem personiskiem rekordiem izcīnīja divas bronzas medaļas. Katrīna Kuzņecova tāllēkšanā ierindojās aiz Undīnes ceturtajā vietā. Samuels Zariņš tāllēkšanā ar 4,94m tālu lēcienu piekāpās tikai vienam sportistam un ieguva sudraba medaļu. Viktors Kuzmins tāllēkšanā palika 5.vietā. Tā kā augstlēkšanā diviem zēniem jaunākajā grupā bija vienāds rezultāts, tad čempions tika noskaidrots tikai pēc pārlēcieniem.  Patīkami, ka abi sportisti bija no Dagdas novada Sporta skolas. Pārlēcienu sērijā 1.vietu vietu izcīnīja Kristaps Stepiņš, bet Maksims Giruckis- 2.vietu. Maksims arī tāllēkšanā kāpa uz pjedestāla trešā pakāpiena.

Kopumā sportisti mājās pārveda sešas medaļas, ieguva vienu ceturto un trīs piektās vietas un uzrādīja savus labākos rezultātus. Lai viņiem veicas arī turpmākajās sacensībās!