Sporta ziņas

28.06.2019

Vieglatlētu starti vasarā

1/

Vasara sporta skolā sākās ar mācību – treniņu nometnēm un atlases sacensībām uz Latvijas čempionātu vieglatlētikā.

2.jūnijā Līvānu novada atklātajā čempionātā vieglatlētikā visām vecuma grupām startēja arī Dagdas novada Sporta skolas audzēkņi. Par čempionu 100m distancē ar rezultātu 11,12 s starp vīriešiem kļuva Linards Pauliņš. Viktors Kuzmins ar 1,40m pārvarētu augstumu ieguva trešo vietu. Divas bronzas izcīnīja Andris Vorobjovs – tāllēkšanā un 300m skriešanā.

Paši jaunākie sporta skolas desmit sportisti 4.jūnijā piedalījās Ogrē Vieglatlētikas savienības rīkotājās daudzcīņas sacensībās “Pirmie starti vieglatlētikā” un uzrādīja labus rezultātus. Īpaši mūsējiem labi rezultāti bija bumbiņas mešanā. Valērija Ovčinko šajā disciplīnā uzrādīja otro labāko rezultātu, bet Luīze Kromāne, Sandra Dimpere un Arnis Dimpers trešo rezultatu. Kopvērtējumā Arnis izcīnīja augsto trešo vietu un Luīze saņēma balvu par ceturto vietu.

Nākošās sacensības notika 6.jūnijā kaimiņu novadā. Krāslavas sporta skolas atklātajās sacensībās piedalījās sešpadsmit dažāda vecuma sportisti un mājās pārveda 15 medaļas. Pa divām godalgām izcīnīja: Jolanta Vrubļevska - lodes grūšanā 1.vieta un bumbiņas mešanā 3.vieta; Viktors Kuzmins - tāllēkšanā 2.vieta un augstlēkšanā 2.vieta; Raivo Malinovskis - tāllēkšanā 3.vieta un augstlēkšanā 3.vieta; Samuels Zariņš – lodes grūšanā 1.vieta un bumbiņas mešanā 1.vieta; Maksims Giruckis - tāllēkšanā 2.vieta un augstlēkšanā 2.vieta; Evelīna Zemlicka – augstlēkšanā 2.vieta un bumbiņas mešanā 1.vieta. Undīne Kromāne ieguva 3.vietu augstlēkšanā, Arnis Dimpers 2.vietu bumbiņas mešanā, Linards Pauliņš 1.vietu 100m skriešanā, Jana Antonova 3.vietu tāllēkšanā.