• 4
  • 5
  • 6
  • 7

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu Dagdas jaunie sportisti atzīmēja ar skrējienu apkārt Krāslavai. Tradicionālajā skrējienā 14 vecuma grupās startēja 179 dalībnieki. Arī mūsu audzēkņi veiksmīgi noskrēja 5km garo distanci un ieguva dažādas godalgas.

Visjaunākajā vecuma grupā Sandra un Arnis Dimperi kāpa uz trešā pjedestāla pakāpiena. Daniels Kazakevičs jau otro gadu savu vienaudžu vidū palika nepārspēts un ieguva gan medaļu, gan uzvarētāja kausu. Ieva Murāne uzvarēja savā vecuma grupā un arī saņēma medaļu un kausu. Starp skrējiena sievietēm viņai devītais rezultāts. Aigars Andžāns vīriešu konkurencē uzrādīja astoto labāko laiku, bet vienaudžu vidū izcīnīja trešo vietu. Apbalvoti tika arī Jana Poļaka par 4.vietu un Raivis Grabovskis par 6.vietu.

5.maijā Linards Pauliņš aukstajā pavasara dienā startēja Jēkabpils atklātajā čempionātā. 100m distancē 47 dalībnieku konkurencē viņš izcīnīja 8. vietu.

6.maijā cīņā par Naudas podu Jana Poļaka piedalījās tradicionālajā skrējienā “Rāzna – Muokūņkolns 2019″. Dāmu konkurencē Jana izcīnīja augsto ceturto vietu.