• 4
  • 5
  • 6
  • 7

7. decembrī mūsu sporta skolas jaunākie audzēkņi piedalījās Ludzas novada atklātajās vieglatlētikas sacensībās.

Ļoti lielā konkurencē starp 18 Latgales zonas sporta skolām mūsu mazie sportisti izcīnīja 12 medaļas. Īpaši gribās atzīmēt 2.a klases skolnieces: Luīzi Kromāni, kura izcīnīja 1. vietu 60m skrējienā un 150m skrējienā, Valēriju Ovčinko, kura arī apbalvota ar 2 zelta medaļām: pildbumbas mešanā un 1000m sporta soļošanā, Adrianu Plakošu par izcīnīto 3. vietu 1000m soļošanā. Viktors Kuzmins pārvarēja augstlēkšanas latiņu 1m 40 cm un ieguva 2. vietu, tāllēkšanā viņam ir bronza. Samuels Zariņš izcīnīja sudrabu 60m barjerskriešanā, Kaspars Andžāns - bronzas īpašnieks lodes grūšanā. Kārlis Utkins izcīnīja 3. vietu pildbumbas mešanā. Nikita Mihailovskis, Lauris Borovkovs un Līze Pauliņa ir sudraba ieguvēji augstlēkšanā.