Startē vieglatlēti

34 1/
  • 3
  • 4

Pirmssvētku dienās 21.-22.jūnijā Saldū notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupām.

Sacensībās tika atļauts startēt tikai tiem sportistiem, kuri izpildījuši LVS Jaunatnes komisijas noteiktos normatīvus. No Dagdas novada Sporta skolas šajās atbildīgajās sacensībās startēja trīs dalībnieki.

Vislabākos rezultātus sasniedza Linards Pauliņš. Četrdesmit divu sprinteru vidū viņš priekšskrējienā uzrādīja astoto labāko laiku un tika A finālā. Ar 11,53s rezultātu Linards ierindojās augstajā piektajā vietā. 200m distanci sportists noskrēja 23,41s, tika finālā un izcīnīja piekto vietu.  Jana Poļaka 1500m distancē ieguva 9.vietu, bet 800m 12.vietu.

Ja lielais Kurzemes vējš skrējējiem dažreiz arī ietekmēja rezultātu, tad lecējiem augstlēkšanā tas nopietni traucēja, jo reizēm pat nopūta latiņu. Mūsu augstlēcējs Mārtiņš Konošonoks sacensībās pārvarēja 1,75m augstu latiņu un ierindojās 11.vietā.