Sporta ziņas

25.04.2018

Vieglatlēti atklāj vasaras sezonu

1/

21.aprīlī noslēdzās “Daugavpils tūre” trešais sacensību posms vieglatlētikā. Līdz ar šīm sacensībām sportistiem sākās vasaras sezona.

Daugavpilī startēja arī Dagdas novada Sporta skolas seši audzēkņi. Brāzmainais pavasara vējš bija īsts pārbaudījums skrējējiem 200m distancē, bet neskatoties ne uz ko, Undīne Kromāne uzrādīja otro labāko rezultātu savā vecuma grupā un Linards Pauliņš, konkurencē ar vecākiem sportistiem, palika uzreiz aiz līderiem. Viņam ceturtā vieta. Tāllēkšanā U-12 grupā par čempionu kļuva Kristaps Stepiņš. Undīne tāllēkšanā ieguva 2.vietu un uzvarēja augstlēkšanā. Medaļas izcīnīja arī Viktors Kuzmins un Mārtiņš Konošonoks. Viktoram sudrabs augstlēkšanā un Mārtiņam sudrabs augstlēkšanā un bronza trīssoļlēkšanā.

Vieglatlēti cītīgi gatavojas vasaras sezonai un nākošajām sacensībām, kas notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4.maijā Krāslavā un Jēkabpilī. Lai viņiem veicas!