Skriešanas un soļošanas sacensības pa Preiļu pilsētas ielām “Cīruļputenis 2018”

• 6
  • 7
  • 8
  • 9

14. aprīlī mūsu sporta skolas audzēkņi piedalījās sporta sacensībās, kuras notika Preiļos.

Sestdienas siltajā, saulainajā dienā Preiļu pilsētas ielas bija pārpilnas ar dažāda vecuma sporta soļošanas un skriešanas cienītājiem. Pirmie startēja sporta soļotāji. Mūsu meitenes Vineta Rutka, Ilvita Rutka un Jolanta Vrubļevska veica 1km distanci.  Vineta izcīnīja -1. vietu,  Ilvita – 3. vietu,  Jolanta ierindojās 4. vietā. 1.-3. vietu ieguvēji saņēma diplomus, medaļas un T-krekliņus.

Pulksten 12.00 startēja skrējēji. Daniels Kazakevičs izcīnīja 2. vietu 4km distancē, Andris Vorobjovs ierindojās 5. vietā, Raivo Malinovskis atskrēja septītais. Mūsu zelta meitene Jana Poļaka izcīnīja 1. vietu.  Sporta skolotājs Harolds Kavinskis arī startēja visgarākajā 8km distancē un ierindojās 5. vietā.