• 2
  • 3
  • 4
  • 5

6. aprīlī Dagdas novada sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Ludzas novada sporta skolas atklātajās vieglatlētikas sacensībās.

Mūsu vismazākie, 1.-2. klases sportisti, izcīnīja septiņas medaļas. Milana Poļaka ieguva 2. vietu 600m skrējienā un 3. vietu tāllēkšanā. Līze Pauliņa izcīnīja 1. vietu augstlēkšanā, bet Katrīna Dmitrieva 2. vietu šajā disciplīnā. Anastasija Pizāne ieguva 2. vietu pildbumbas mešanā un 3. vietu 150m skriešanā. Mazais pirmklasnieks Dmitrijs Gributs tika apbalvots ar bronzas medaļu 600m skriešanā. Mūsu zelta puisīši Daniels Kazakevičs un Viktors Kuzmins ieguva pirmās vietas tāllēkšanā un augstlēkšanā. Danielam vēl ir 2. vieta 600m skrējienā. Undīne Kromāne 600m skriešanā ieguva bronzu. Katrīna Kuzņecova izcīnīja divas bronzas medaļas 60m un 150m skrējienā. Augstlēcējs Kristaps Stepiņš ierindojās 2. vietā.

Paldies visiem maziem vieglatlētiem par labiem sasniegumiem, izturību, komandas biedru atbalstīšanu.