Vieglatlēti pēc ilga pārtraukuma atsāk startus

136 1/
  • 1
  • 3
  • 6

5. jūnijā Jelgavā notika šīs sezonas pirmās sacensības - “LVS/Sportland kauss” 1.posms.

Pirmos kausus 34 disciplīnās sadalīja Latvijas un Lietuvas izlases dalībnieki U18 vecuma grupā un apvienotajā grupā, sacenšoties U20, U23 un pieaugušo izlases sportistiem. Dagdas novada Sporta skolas audzēkne Ieva Murāne startēja apvienotajā grupā un 3000m distancē ierindojās 5.vietā.

16.jūnijā Saldū notika LVS/Sportland kausa izcīņas otrā posma sacensības. Pieaugušie sacentās 19 disciplīnās, U18 jaunieši – 12 disciplīnās un U16 jaunieši – 18 disciplīnās.   Pieaugušo grupā Ieva Murāne startēja 1500m distancē un ar savu personisko rezultātu izcīnīja 4.vietu. U16 vecuma grupā startēja Undīne Kromāne un Raivo Malinovskis. Undīne 2000m distancē ierindojās 9.vietā, bet Raivo trīsoļlēksanā 11.vietā.

22.jūnijā Ieva Murāne startēja Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U20 vecuma grupai. Konkurencē ar sava vecuma sportistiem 1500m distancē jauniete ieguva sudraba medaļu.

26. un 27. jūnijā Jelgavā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Šoreiz čempionātam bija īpašs statuss – sacensības notika 100. reizi. Dagdas novada Sporta skolu pārstāvēja Ieva Murāne.

Sportiste pirmajā sacensību dienā startēja 1500m distancē. Viņa finišā nespēja “noķert” priekšā skrienošo konkurenti un atskrēja ceturtā. Kaut meitene uzrādīja savu labāko rezultātu, rūgtums par neiegūto bronzu palika.

Sacensību otrajā dienā Ieva debitēja 5000m skrējienā. Tā kā distance tika veikta pirmo reizi, tad bija svarīgi sadalīt spēkus tā, lai to pietiktu līdz finišam. Sportiste ar to tika galā un ierindojās 5.vietā.

Jūlijs Dagdas vieglatlētiem solās bagāts ar sacensībām, jo vecākajām grupām pievienosies arī jaunākās. Novēlēsim visiem veiksmīgus startus!