Sporta ziņas

04.04.2014

Frisbijistu panākumi “Hello Stockholm” turnīrā

1/

29.-30.martā Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notika startaustiskās frisbija sacensības “Hello Stockholm”, kurā piedalījās arī mūsu novada iedzīvotāja Vineta Nipere "KCN Rīga" komandas sastāvā.

Šajā turnīrā Latviju pārstāvēja divas sieviešu komandas “KCN Rīga” un “Sakaspils FK” un viena vīriesu komanda  “Salaspils WT”. Kopumā turnīra startēja 16 sieviešu komandas no Zviedrijas,Somijas, Dānijas, Francijas, Igaunijas un Latvijas, savukārt, open divīzijā startēja 24 komandas.

Komanda “KCN Rīga”, kurā startēja arī mūsu novadniece Vineta, apakšgrupas spēlēs ierindojās kā otrās, piekāpjoties  komandai “Uppsala” no Zviedrijas tikai par 1 punktu savstarpējā spēlē. Cīņā par iekļūšananu ceturdaļfinālā meitenes izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār francūzietēm. Savukārt, spēle par 5.vietu bija spraiga un ritēja punkts punktā, un komanda, ar lieliskām aizsardzībām parādot savu neatlaidību un cīņassparu, spēja izvirzīties vadībā un noslēgt turnīru ar izcīnīto augsto 5.vietu. Lielisks sniegums mūsu valsts sportistēm šāda mēroga sacensībās.

Savukārt, Latviešu vīriešu komanda pārveda mājās bronzas medaļas un sieviešu komanda “Salaspils FK”  ierindojās kopvērtejumā 7.vietā.

Jāpiebilst,ka spēles tika translētas tiešraidē internetā un vēl joprojām tās var noskatīties interneta vietnē http://hellostockholm.se/ .

Sirsnīgi apsveicam mūsu valsts sportistus ar sasniegtajiem rezultātiem un novēlam panākumus nākamajā turnīrā “Kick in de Kõk”, kas norisināsies 12.-13.aprīlī Tallinā.