• 8
  • 9
  • 10

Kā katru gadu Dagdas novada Sporta skola apkopoja 2020.gada audzēkņu sasniegumus un sveica savus labākos sportistus. Šogad skolas “Sporta laureāts 2020 ” notika savādāk, jo izpalika tradicionālā sveikšana, konkursi, kopā būšana. Katrs godalgas ieguvējs tika novērtēts un sumināts individuāli.

Par  sasniegumiem oficiālajās un Latgales reģiona sacensībās tika apbalvoti: Elīna Stikute, Evelīna Zemlicka, Ernests Ļoļāns, Daniels Kazakevičs un Samuels Zariņš.

Par augstiem sasniegumiem Latgales un valsts sacensībās balvas saņēma septiņi vieglatlēti: Luīze Kromāne, Valērija Ovčinko, Veronika Šēfere, Adriana Plakoša, Lauris Borovkovs, MaksimsGiruckis, Evelīna Olehnoviča.

Par augstiem sasniegumiem valsts sacensībās tika apbalvoti astoņi sportisti. Meitenes Vineta un IlvitaRutkas, Katrīna Kuzņecova, Undīne Goligina  Latvijas ziemas U-14 čempionātā 4x160m stafetes skrējienā izcīnīja augsto 4.vietu, bet vasaras sezonā 4x100m stafetē 5.vietu. Vineta, Katrīna, Undīne vēl izcīnīja sudrabu Skolēnu spartakiādes Rudens krosa 4x800m stafetē. Sandra un Arnis Dimperi, Alekss Ozoliņš vairākkārt ieguva godalgotas vietas garajās disciplīnās Latgales reģionā, bet Latvijas Skolēnu spartakiādes Rudens krosa 4x800m stafetē kļuva par čempioniem. Minskas vieglatlētikas turnīrā Baltkrievijā Viktors Kuzmins izcīnīja 3.vietu augstlēkšanā, bet Raivo Malinovskis 3.vietu trīssolī.

Par Sporta skolas laureātiem tika atzītas divas sportistes - Ieva Murāne un Undīne Goligina. Ieva Rīgas atklātajā čempionātā telpās 3000m distancē un Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs telpās U-18 vecuma grupā 1500m distancē ieguva 2.vietu, Latvijas ziemas U-18 čempionātā 3000m distancē 3.vietu un skrējienā 2000m ar kavēkļiem 4.vietu. Latvijas valsts izlases sastāvā sportiste startēja Baltijas U-18 komandu čempionātā Klaipēdā un 3000m izcīnīja bronzu. No vieglatlētikas turnīra Minskā Baltkrievijā Ieva atveda 1500m distancē izcīnīto bronzu. Undīne Goligina Minskā 1000m sporta soļošanā kļuva par čempioni. Latvijas U-14 čempionātā sportiste 2000m sporta soļošanā ieguva 2.vietu.

Paldies sportistiem, viņu vecākiem,  treneriem par sasniegumiem un novēlu sportiskos panākumus arī turpmāk. Lai veicas mūsu Sporta skolas meiteņu volejbola komandai, kurai Covid – 19 izraisītās pandēmijas dēļ nebija iespējas aizvadīt pilnvērtīgu sezonu un uzrādīt atbilstošus rezultātus!