• 3
  • 4
  • 5
  • 8

Šīs vasaras sezona sportistiem iesākās savādāk kā citus gadus. Visu pavasari audzēkņi trenējās patstāvīgi un tikai maija beigās kopā ar treneri varēja pārbaudīt savu gatavību startiem un jūlijā piedalīties sacensībās.

Pirmos startus organizēja Daugavpils individuālo sporta veidu sporta skola, uzaicinot visus kaimiņu vieglatlētus. Dagdas komandu pārstāvēja 12 sportisti un izcīnīja 11 medaļas. Maksims Giruckis ieguva divas sudraba godalgas - augstlēkšanā un tāllēkšanā, Raivo Malinovskis augstlēkšanā ierindojās 3.vietā, bet trīssoļlēkšanā 2.vietā, Arnis Dimpers 1000m distancē un augstlēkšanā nopelnīja bronzas medaļas. Vēl trešo vietu izcīnīja Viktors Kuzmins tallēkšanā, Samuels Zariņš trīssoļlēkšanā, 2.vietu - Katrīna Kuzņecova tāllēkšanā, Ieva Murāne - 800m skriešanā, bet Undīne Goligina 1000m garajā distancē kļuva par čempioni.

4.jūlijā divas Sporta skolas meiteņu komandas trenera Vjačeslava Čumika vadībā piedalījās pludmales volejbola svētkos “Rāznas līcis” un desmit komandu konkurencē izcīnīja 4. un dalīto 5.-8.vietu.

10.jūlijā Ogrē Maxima jaunatnes kausa izcīņā savu  sagatavotību demonstrēja U16 vecuma grupas vieglatlēti. Labākos rezultātus uzrādīja Raivo Malinovskis, kurš ieguva 7.vietu trīssolī un 10.vietu augstlēkšanā, Samuels Zariņš lodes grūšanā palika 9.vietā.

14.jūlijā Ieva Murāne un Linards Pauliņs startēja Ogres novada Sporta centra atklātajās sacensībās vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupām. Linards 200m distancē ieguva 7.vietu. Ieva pārliecinoši uzvarēja 3000m skrējienā un izcīnīja čempiones titulu.

15.jūlijā Preiļos notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupai. Kontrolprasības šīm atbildīgajām sacensībām izpildīja seši Dagdas novada Sporta skolas sportisti. Labus rezultātus uzrādīja mūsu sprinteri - Katrīna Kuzņecova 64 dalībnieku konkurencē ieguva 15.vietu, Ilvita Rutka - 18.vietu, Maksims Giruckis - 20.vietu. Mūsu stafetes kvartets (Katrīna Kuzņecova, Undīne Goligina, Ilvita un Vineta Rutkas) neatlaidīgi cīnījās 4x100m distancē un izcīnīja augsto 5.vietu 16 komandu vidū. Undīne Goligina iepriecināja savu treneri Liliju Novicku un komandu ar augstu rezultātu un iegūto 2.vietu 1000m sporta soļošanā.

22.-23. jūlijā Ventspilī Latvijas čempionātā U20 vecuma grupai Linards Pauliņš uzrādīja savu personisko rezultātu 100m distancē un ar 5. labāko rezultātu tika finālā, kur to atkal uzlaboja. Gala rezultātā sīvas konkurences apstākļos Linards izcīnīja 6.vietu. Uz šo brīdi Latvijas Vieglatlētikas savienības sezonas labāko rezultātu statistikā 100m distancē U20 vecuma grupā sportists ierindojies 7.vietā un Latvijas sezonas 50 labāko sprinteru vidū ir 14.vietā. 200m distancē U20 vecuma grupā Linards ieņem 10.vietu Latvijā pēc rezultāta, bet kopvērtējumā ieņem 21.pozīciju.